Hukuksal Beyanımız

Yazar
Stacks Turkey
Tarih
19/12/2020 - 15:10
Kategori
Genel

Bu web sayfası, Stacks Turkey adlı topluluğun gönüllü üyeleri tarafından oluşturulmuştur.
Stacks Turkey, Stacks.org'un resmi bir organizasyonu değildir. 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, info@stacksturkey.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

stacksturkey.com, Stacks (stacks.org) ile ilgili yaşanabilecek her hangi bir konudan, işlemden ya da faaliyetten sorumlu tutulamaz. Stacksturkey.com, stacks.org üzerinde her hangi bir yetkisi veya etkisi söz konusu değildir. Aynı şekilde stacks.org, stacksturkey.com üzerinde her hangi bir yetkiye sahip değildir. Stacksturkey.com adlı web sayfasının stacks.org ile resmi olarak bir bağı ve bağlantısı bulunmamaktadır.
Stacksturkey.com web sayfasında bulunan içerikler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bu konuda düzeltilmesi gereken bir makale / yazı mevcut ise info@stacksturkey.com mail adresinden bize ulaşılabilir.