Hakkımızda

Hayatınızı kolaylaştırmak için buradayız.

Dijital Pazarlama ve Proje Yönetimi Profesyonellerinden Oluşan Dinamik Bir Ekibiz

Başarının sırrı doğru ekip çalışmasından geçer. Stacks Türkiye ekibi alanlarında fark yaratan profesyonellerden oluşmaktadır. Dijital pazarlama ve proje yönetimi ekibi inovatif, yaratıcı, market gereksimlerini anlayan bir ekiptir. Stacks ekibinin blockchain uzmanları ve proje geliştiricileri birlikte çalışan ekibimiz ekosistem projelerimizle sizi tanıştırırken, projelerinizi de ekosistemin bir parçası haline getirir.

Stacks Türkiye Yönetimi

Blockchain fikrinizi hayata geçirmek

Artık daha kolay!

Günümüz şartlarında iyi fikirlerin %99.9'u doğru ekip ile desteklenmediğinde proje aşamasına ulaşamıyor. Stacks Türkiye ekibi olarak blockchain tabanlı tüm "İyi Fikir"lerin hayata geçmesi için sizleri yönlendirmeye ve desteklemeye hazırız!

Yenilikçi düşünce

Stacks Türkiye olarak her düşüncenin değerli olduğunu biliyoruz. Yenilikçi fikirlerinizi ekibimizin deneyimi ile birleştirerek gelece bir köprü kuruyoruz.

Hızlı karar alma

Bize ulaşan projelerin değerlendirme aşamasını süratle tamamlıyoruz. Değerlendirme aşaması biten projelerin gereksinimlerini tespit ederek aksiyon alıyoruz.

Piyasa araştırması

Ekip olarak piyasaların ihtiyacı olan projeleri tespit edip. Proje sahiplerini Stacks ekosistemi içinde destekleyerek doğru bir değerleme almalarını sağlıyoruz.

Bitcoin'in potansiyelini Stacks ile açığa çıkar.

Stacks, Bitcoin'e DeFi, NFT'ler, uygulamalar ve akıllı sözleşmeleri getirir.

Stacks'ın misyonu, eskisinden her açıdan çok daha iyi olan merkeziyetsiz interneti yaratmaktır. Yeni interneti dünyanın en değerli ve güvenilir blokzinciri olan Bitcoin üzerine inşa ediyoruz.

Türkiye'deki hizmetlerimize kısa bir bakış

Stacks Türkiye ekibinin ülkemizdeki girişimciler, geliştiriciler, startup takımları ve şirketlere sunduğu temel hizmetler aşağıda listelenmiştir.

Kuluçka Merkezi

Stack Türkiye, Stacks Ekosisteminde bulunan ve geliştirilen projelere markalaşma desteği sunar. Fark yaratan kreatif ekibi ile ekosistemi destekler.

Destekleyici

Stacks Türkiye olarak eğitime önem veriyoruz. Stack'ın akıllı kontrat dili olan Clarity eğitimi almak isteyen geliştiricileri destekliyoruz.

Güvenilir

ICO'su SEC onaylı dünyadaki ilk proje olarak. Bitcoin'in güvenliğini esas olarak geliştiricilere mümkün olan en güvenli olan ağı sunmak için çalışıyoruz.

Çözüm Odaklı

Stacks Vakfı ile birlikte çalışan Stacks Türkiye, yeni projeleri yakından takip eder ve geliştiricilere mentörlük vererek hibe almalarına yardımcı olur.

Bitcoin Tabanlı

Bitcoin güvenliğini esas alan Stacks. Bitcoin'e NFT'ler, DeFi, BNS gibi hizmetleri getirirken. Bitcoin'in potansiyelini serbest bırakır.

Global Network

Stacks 29 ülkede faliyet gösteren merkeziyetsiz bir kuruluştur. Global Network'ü içerisinde bireysel ve kurumsal yatırımcıları buluşturur.